Ziedojumi

Wikimedia Foundation Inc. ir bezpeļņas organizācija, kuras mērķis ir sniegt brīvas un bezmaksas zināšanas ikvienam pasaules iedzīvotājam. Mēs tiecamies pēc šī mērķa, uzturot, attīstot un izplatot brīvus resursus, un Wikimedia darbība balstās uz sabiedrības ziedojumiem, lai darbinātu visus wiki projektus.

Wikimedia nodrošina datoru un tīkla resursus, lai palīdzētu izveidot un izplatīt daudzus uzziņas resursus, ieskaitot Wikipedia, Wiktionary, Wikiquote, Wikibooks, Wikisource un Wikimedia Commons. Šo projektu saturs sabiedrībai tiek nodrošināts bez maksas.
Kā palīdzētu Tavs ziedojums?

Nevienā no mūsu projektiem lapās nav reklāmu. Netiek prasīta nauda no lietotājiem par mūsu satura rediģēšanu, lasīšanu vai izmantošanu. Mūsu projektu finansēšanā mēs pilnībā paļaujamies uz ziedojumiem. Iepriekš nepieredzētais datu plūsmas un satura apjoma pieaugums prasa regulāru aparatūras papildināšanu, lai nodrošinātos pret darbības pārtraukumiem, vienlaikus saglabājot darboties spēju. Citas izmaksas ietver interneta pieslēgumu, serveru vietas īri datu centrā, Wikimedia domēnvārdu pirkšanu, īpašu programmēšanas uzdevumu sponsorēšanu un reizēm ceļošanas izmaksas. Skat. aparatūras jaudas pieauguma plānošana, lai sīkāk uzzinātu, ko mēs plānojam pirkt.

Wikimedia Foundation līdzekļi ir nepieciešami arī, lai turpinātu savu celmlauža lomu pētījumos par kopīgi izstrādāta satura izveidi. Tuklāt mēs cenšamies iegūt tiesības finansēt Wikimedia satura apkopošanu un izplatīšanu vietās, kur nav pieejas internetam. Katrs ziedojums ir vērtīgs. Ja jums ir jebkādi jautājumi par ziedojumiem vai Wikimedia Foundation, lūdzu, sazinieties ar mums.